Realize Your Dreams Through Science

קוסמטיקה פעילה

מדע שמייצר יופי

בתחילת המאה הקודמת חברות הקוסמטיקה החלו לדבר על תכשירים המשמרים את עור הפנים צעיר. התכשירים התבססו על נגזרות שונות של ויטמינים כגון רטינול (Vitamin A ,Vitamin C ,Vitamin E) ולציטין הידועים כאנטי אוקסידנטים שהם נוגדי חימצון. אנטי אוקסידנטים מונעים מהראדיקלים החופשיים מלהתחמצן וכך מאיטים את תהליך ההזדקנות של העור. 

מאוחר יותר בשנות ה-80 פרצו אל מכוני הקוסמטיקה תכשירי אנטי אייג'ינג המכילים חומצות אלפא הידרוקסיות החודרות לשכבות העמוקות יותר של העור, מטפלות ביישור קמטים ומחדשות את תאי העור. החיסרון של חומצות אלו הוא שבריכוזים גבוהים הם יכולות גם לפגוע בעור.

הפריצה הגדולה בתחום התחוללה בתחילת המאה הנוכחית כשה-FDA אישר שימוש של בוטוליניום טוקסין בהזרקות אסתטיות. פריצה זו סימנה את תחילתה של מהפכת החומרים הפעילים הכוללת תכשירים קוסמטיים המורכבים מחומרים פעילים ומתאפיינים בפעילות ביולוגית תוך תאית.

התפתחות טכנולוגית ומיכשור מתקדם איפשרו הפקת נגזרות ותרכובות שונות של חומרים מהטבע החודרים לשכבת הדרמיס, ממריצים את תהליך ההתחדשות הטבעית של העור ומשמרים תאים מפני מפגעים והזדקנות.

יעילות החומרים הפעילים הוכחה במחקרי מעבדה ובמחקרים קליניים ומהווה בשורה אמיתית לשימור והצערת עור הפנים ללא סכין מנתחים, הזרקות פולשניות או חומצות מזיקות. היום כבר ברור, כי טיפוח יומיומי עם חומרים פעילים בריכוזים נכונים יכול להביא לשינוי אמיתי במרקם העור ובמראהו.

חומרים פעילים

Matrixyl® 3000

פטנט רשום של תרכובת פפטידים הבנויה משתי קבוצות פפטידים. עם התפתחות המחקר הוכח שהמטריקסיל, מצד אחד, מסייע להגנה על התאים מפני קרני UV (הגנה מפני הזדקנות) ומאידך מאיץ בניית תאי קולגן ואלסטין, מה שמביא לשינוי אמיתי ונראה לעין בכמות הקמטים, מיצוק ושיפור כללי במראה העור.

 

®Revitalin 

פטנט רשום של תערובת פפטידים הלקוחים ממינים נבחרים של שמרים. מגן על העור מפני השפעה של מזיקים סביבתיים ובעל יכולת מוכחת להגברת הנשימה התאית, תוך הגברת אספקת החמצן בתאים.

Gatuline® In-Tense

פטנט רשום, מיצוי פרח אפריקאי, הוכח במחקרי מעבדה ובמחקרים קליניים כיעיל במיוחד בהחלקת העור. מגיב באופן מיידי לכיווצים של תאי שריר ובכך מעכב התכווצויות. פועל כגורם גדילה באמצעות הגברת האינטראקציה הטבעית בין סיבי הקולגן לפיברובלסט מה שמגביר את ייצור הקולגן ומפחית משמעותית את עומק קמטי ההבעה בפנים.

Squalane + Vitamin E 

תערובת לחותנים נוגדי חמצון, בעלי חדירות גבוהה לעור, יוצרים שכבה רכה המונעת בריחה של נוזלים וכניסה של מזיקים. משמר טבעי ומשמש כנשא המסייע בהחדרת החומרים הפעילים.


®Argireline

פטנט רשום של נגזרת פפטידים סינטטית המורכבת מ-6 חומצות אמינו המהוות את המצע לבוטוקס. זכה לכינוי "בוטוקס בלי מחטים" עקב מבנהו ופעילותו הדומה לבוטוקס. Argireline מעכב את התגובות הכימיות הגורמות לשריר לנוע או להתכווץ בעת ההבעה. חוסר התזוזה של השריר נותן לעור מראה חלק ללא קמטים, גם במקרים של קמטים עמוקים.

Gatuline® RC

פטנט רשום של מיצוי גזע עץ האשור, אשר הוכח בבדיקות מעבדות וקליניות כיעיל במיוחד בהחלקת העור, מניעת קמטים חדשים ותיקון מיידי של קווי הבעה וקמטים. מגביר לחות בעור בצורה משמעותית.


®Pentavitin

100% חומר טבעי. פטנט רשום של תערובת סוכרים הדומה בהרכבה לתערובת שבגופנו כך שהעור מזהה אותה ולא מתייחס אליה כפולשנית. Pentavitin סופח נוזלים למילוי התאים ולאספקה מרבית וקבועה של נוזלים. מוכח מחקרית כמרגיע את העור ב-50% יותר מהרמות המקובלות בגליצרין, מטפל בקשקשת, גרדת וגירויי עור בצורה היעילה ביותר.

אצת וואקמה

אצת הוואקמה עשירה בברזל וויטמינים חיוניים לעור. מעודדת ייצור של קולגן, המחדש את מראה העור ומספק נפח, מיצוק  ומילוי קמטים וכן מעודד ייצור אלסטין המשמר את גמישות העור. כמו כן משמרת את ייצור החומצה ההיאלורונית בתאים.

חומצה היאלורונית 

מרככת ומסככת את העור בזכות יכולתה הגבוהה לקשור מים ולמנוע את זליגתם מהתאים. מטפיחה את העור, פותחת את הנקבוביות ומאפשרת בכך חדירות גבוהה יותר של שאר החומרים הפעילים. מחקרים אחרונים מצביעים על מנגנון הפעולה שלה, מעבר לקשירת מים, כמונעת פירוק קולגן שנשאר בעור ומעודדת ייצור טבעי של קולגן חדש.

סופר "VC-IP "C

סופר "C" הינו נוגד חימצון עוצמתי, מגן על העור בפני הזדקנות, מגביר ייצור קולגן, מעכב פעילות אנזים הטירוזיאנאז, תורם להבהרת העור ולתיקון נזקי קרני UV ופיגמנטציה.

 

Syn® Ake

פטנט רשום, תלת פפטיד סינטטי, זכה לכינוי "בוטוקס בבקבוק" בזכות תפקודו כמקבע פעילות שריר, מפחית התכווצויות ותנועתיות של התאים ובכך תורם לגמישות והחלקת העור. נגזרת זו מחקה את פעילות הפפטיד 1 Waglerin. מתאימה במיוחד לטיפול באזור העיניים, סביב הפה והמצח,  אזורים בהם נוצרים קמטוטי הבעה המחוזקים ע"י התכווצויות השרירים באזור.

סדרת BYOUNG Effective
ערכות האנטי אייג'ינג של NIROLIN, תכשירי טיפוח לשימוש שנתי, לטיפול מיידי בעור עייף, וחסר חיוניות. 
הערכות כוללות מגוון תכשירים המכילים חומרים פעילים בריכוזים גבוהים המביאים לתוצאות מיידיות. את השינוי בעור הפנים שלך תוכלי לראות תוך כמה שבועות, עורך יראה צעיר, רענן, זוהר וקורן.
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon

Copyright 2017 © Nirolin Life Science